آموزش اضافه کردن فیلد جدید به نظرات وردپرس با تنظیمات دلخواه

اضافه کردن فیلد به نظرات وردپرس

اضافه کردن فیلد به نظرات

راه های ارتباطی مختلفی میتواند بین کاربران سایت و مدیران آن تعامل ایجاد کند از جمله شبکه های اجتماعی،که این روز ها در ایران بسیار فعال شده و کاربران زیادی در حال استفاده از این شبکه ها هستند که مدیران سایت ها میتوانند با کمی هوشمندی ارتباطی دائم با کاربران خود برقرار کنند یکی دیگر از راه های ارتباطی سریع و خوب کاربران با مطالب و مدیر سایت استفاده از نظر ها میباشد ممکن است شما گاهی بخواهید اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت کنید که در سیستم کامنت وردپرس امکان اضافه کردن فیلد به صورت عادی وجود ندارد وشما باید از راه ها و روش های دیگر برای اضافه کردن فیلد استفاده کنید. امروز در وبلاگ هاستینجا قصد داریم یکی از ساده ترین روش ها را برای اضافه کردن فیلد جدید به شما آموزش دهیم در ادامه همراه باشید.

افزونه WordPress Comments Fields به شما کمک میکند فیلد هایی از نوع text , select , radio , checkbox ایجاد کنید و از کاربران خود اطلاعات مورد نیاز را دریافت  کنید.

در مرحله اول:

افزونه را از اینجا دانلود کنید

حالا کافیه بر اساس فیلدی که نیاز دارید یکی را به صورت درگ اند دراپ گرفته و در قسمت خالی صفحه قرار دهید با این کار میتوانید یک فیلد جدید اضافه کنید بعد از انجام این کار تنظمیات دلخواه خود را انجام دهید و سپس بر روی گزینه سیو کلیک کنید حالا به قسمت نظرات مراجعه کنید خواهید دید که فیلد جدیدی که اضافه کردید قابل مشاده است

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.