آموزش نصب قالب و پلاگین وردپرس

ممکن است بنا به هردلیلی شما نتوانید قالب ویا پلاگین مورد نظرتون رو از طریق پنل وردپرس نصب کنید و یا هنگام نصب با ارور های مختلفی رو به رو شوید. امروز قصد داریم با انتشار این آموزش جدید در هاستینجا به شما آموزش دهیم  به راحتی قالب و یا پلاگین خودتون رو بر روی هاست سی پنل نصب کنید. ابتدا شما باید  پلاگین ویا قالبی را که میخواهید نصب کنید را فشرده کنید به صورت فایل zip ذخیره کنید سپس از طریق رمز عبور ونام کاربری که هاستینجا در اخیار شما قرار میدهد وارد سی پنل شوید برای ورود به سی پنل آدرس سایت خود را اینگونه وارد کنید yoursite.ir/cpanel سپس صفحه ورود سی پنل برای شما نمایش داده میشود وارد سی پنل شوید.

ابتدا از طریق دسته بندی files همانند تصویر زیر وارد فایل منیجر شوید :

cpanel1

سپس شما باید به پوشه محل نصب وردپرس مراجعه کنید حال ما اینجا وردپرس را در روت نصب کرده ایم به  public_html  مراجعه مکینم  در این محل وردپرس ما نصب شده است پوشه ای که قالب ها و پلاگین ها در آن ذخیره میشود wp-content می باشد وارد پوشه شوید اگر میخواهید قالب نصب کنید به پوشه themes مراجعه کنید و اگر میخواهید پلاگین (افزونه) نصب کنید به پوشه plugins مراجعه کنید بعد از ورود به بخش مورد نظر حالا نوبت آپلود فایل زیپ شده می باشد برای آپلود فایل طبق تصویر زیر عمل کنید:

cpanel2

بعد از آپلود فایل نوبت آن رسیده است تا شما فایل zip را از حالت فشرده خارج کنید بر روی فایل زیپ کلیک راست کنید سپس از منوی باز شده Extract را بزنید فایل شما از حالت فشرده خارج میشود و برای وردپرس قابل شناسی خواهد شد سپس سریعا فایل zip را از هاست حذف کنید.

برای فعال کردن قالب وارد اکانت وردپرس خود شوید از منو های وردپرس نمایش و سپس پوسته ها را انتخاب کنید و قالب نصب شده را فعال کنید.

hiostinja

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.