کد های کاربردی و جالب htaccess برای کاربران وردرپس

کد های کاربردی و جالب htaccess

کد های کاربردی و جالب htaccess

در این آموزش میخواهیم تعدای از کد های کاربردی htaccess را برای شما کاربران عزیز معرفی کنیم که ممکن است تعداد زیادی از شما مشکلاتی را داشته باشید و با این کد ها به آسانی برطرف شود ما در پست قبلی نیز تعدادی از این کد های قبلی را برای شما معرفی کردیم که میتوانید در اینجا مشاهده کنید در این پست ما کد هایی مثل جلوگیری از ارسال کامنت های اسپم که بسیار ازار دهنده هستند را برای شما آماده کرده ایم. پیشنهاد میکنیم حتما در ادامه با ما همراه باشید.

کد های کاربردی و جالب htaccess:

جلوگیری از ارسال کامنت های اسپم : برای جلوگیری از ارسال کامنت ها اسپم افزونخه های زیادی وجود دارد که برخی ها به خوبی جلوی کامنت های اسپم را میگیرند و البته برخی هم به خوبی کار نمیکنند اما این کد به شما کمک میکند به خوبی جلوی اسپم را بگیرید دقت داشته باشید جای yousite.com ادرس سایت خود را وارد کنید.

حذف نام دسته بندی از آدرس ورد پرس : خیلی ها دوست دارند /category/ را از آدرس خود حذف کنند تا ادرس برای آنها کوتاه تر شود البته افزونه های مخصوص سئو هم این کار هار انجام میدهند اما میتوانید با استفاده از کد زیر نیز این کار را انجام دهید.

ریدایرکت کردن سایت به ادرس های دیگر : با استفاده از افزونه های مختلف میتوان کاری کرد که سایت به ادرس دیگری منتقل شود همچنین سی پنل نیز میتواند این کار را برای شما انجام دهد اما شما با استفاده از این کد نیز میتوانید عمل ریدایرکت را انجام دهید.

جلوگیری از استفاده سایت های دیگر از تصاویر آپلود شده سایت شما: این کار باعث میشود از مصرف بیش از حد پهنای باند شما جلوگیری شود و اگر مخدودیت در استفاده از پهنای باند دارید و سایت محبوبی دارید پیشنهاید میکنیم استفاده کنید: جای site.com ادرس سایت خود را وارد کنید.

امیدواریم از این آموزش لذت کافی را برده باشید با آموزش های وردپرسی هاستینجا همراه باشید 🙂

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.