هاست وارز چیست؟ چه کاربردی دارد؟

هاست وارز

هاست وارز چیست؟

 وارز اصطلاحی است که ممکن است شما در سطح وب زیاد با آن برخورد کرده باشید. ویا اگر برای خرید هاست به سایت های میزبانی وب مراجعه کرده باشید متوجه خواهید شد که هاستی هم به نام وارز وجود دارد اما امروز میخواهیم در این پست خیلی مختصر و مفید برای شما عزیزان توضیح دهیم که مفهوم وارز چیست و چه تفاوتی با سایر هاست ها دارد و چه سرور هایی میتوانند از این هاست پشتیبانی کنند امروزه استفاده از هاست وارز در ایران بسیار رواج پیدا کرده است در ادامه با وبلاگ هاستینجا همراه باشید تا به برسی این موضوع بپردازیم.

هاست وارز چیست؟:

حتما برای شما پیش آمده بخواهید نرم افزار و یا سیستمی را نصب کنید اما با لایسنس مواجه میشوید وامکان خرید لایسنس را در ایران ندارید پس بهترین راه برای شما استفاده از نسخه کرک شده یا نال شده آن میباشد تا بتوانید از خدمات مختلف نرم افزار استفاده کنید هاست وارز به شما این امکان را میدهد تا بتوایند از نرم افزار های کرک شده استفاده کنید و آنها را بر روی سیستم نصب کنید.

وارز به چه معناس :

وارز warez به معنای انواع مختلف نرم افزار که به صورت غیر قانونی کپی میشوند میباشد.

هاست وارز در کدام کشور ها مجاز و غیر مجاز است؟

سرویس های میزبانی وبی که در کشور هایی مثل آمریکا،آلمان،انگلیس،کانادا قرار گرفته اند جز قوانین کپی رایت بوده ونمیتوانند این خدمات را به شما ارائه دهند.

اما هاست وارز بیشتر در کشور هایی مقل ایران چین و روسیه که به قوانین کپی راید نپیوسته اند ارائه میشود

 

برای خرید هاست وارز میتوانید از سرویس های هاستینجا استفاده کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.