چرا نباید ویدئوها را در وردپرس بصورت مستقیم بارگذاری کرد؟

ممکن است شما هم دیده باشید که در وب سایت های بزرگ ویدئوهایی وجود دارد که کاربران میتوانند به صورت آنلاین آنها را مشاهده کنند اما این ویدئوها معمولا در سنتر هایی دیگر که مخصوص فیلم هستند آپلود شده اند و از لینک آن استفاده شده است. در این آموزش قصد داریم علت اینکه مدیران سایت های بزرگ فیلم ها را به صورت مستقیم در وردپرس سایت قرار نمیدهند را بررسی کنیم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

دلایل عدم بارگذاری ویدئوها به صورت مستقیم در وردپرس:

 

۱٫ سئو و ترافیک مشاهده ویدئو

اگر شما به تازگی سایتی ایجاد کرده اید و قصد دارید در آن فیلمی برای کاربران قرار دهید اگر آن را با لینک و نام سایت خود در سنتر های معروفی همانند یوتیوب قرار دهید مسلما بازدیدی چندین برابر نسبت به اینکه به صورت مستقیم درون سایت قرار دهید خواهید داشت. همچنین شما میتوانید با قرار دادن لینک و نام سایت خود به گونه ای تبلیغ سایت خود را در سطح گسترده ای در فضای وب منتشر کنید.

 

۲٫ کاربری آسان

برای بارگذاری ویدئو در وردپرس با استفاده از کد embed فقط باید یک کد را در قسمتی که میخواهید ویدئو قرار گیرد، قرار دهید اما برای آپلود آن بر روی سایت در مرحله اول باید آن را آپلود کنید (با سرعت اینترنت بالا) و سپس پلاگین هایی را در سایت نصب کنید تا ویدئو قابل پخش باشد. توجه داشته باشد که این کار سرعت سایت شما را کاهش می دهد. پس نتیجه میگیریم که استفاده از کد embed ساده و راحت تر میباشد.

 

۳٫ افزایش انفجاری پهنای باند سایت

ویدئوها معمولا دارای حجم های نسبتن بالایی میباشند که در صورت آپلود آنها در سایت و با هر بار بازدید کاربران از آنها به اندازه حجم ویدئو ها از پهنای باند سایت مصرف میشود در نتیجه هر ماه حجم قابل توجهی از پهنای باند سایت مصرف این ویدئو ها می شوند.

 

۴٫ پر شدن حجم هاست

ممکن است شما بخواهید در سایت خود ویدئو های زیادی قرار دهید که با توجه به حجم هر یک از این ویدئوها حجم زیادی از هاست شما صرف نگه داری آنها میشود و از طرفی اگر بخواهید هاستی با ظرفیت بالا خریداری کنید باید مبلغ زیادی برای آن پرداخت کنید.

 

۵٫ دسته بندی کیفیت های مختلف

در سایت هایی مانند یوتیوب اگر شما ویدئویی آپلود کنید به صورت خودکار به چند دسته کیفی تبدیل و تقسیم میشوند که این امکان به تمامی کاربران اجازه میدهد تا متناسب با سرعت اینترنتی که در اختیار دارن حتی اگر ضعیف باشد این ویدئوها را مشاهده کنند.

 

  • بهتر است برای افزایش سرعت بارگذاری سایت و … از سرویس های ابری ذرت استفاده کنید.

 

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.