فایل های htaccess. سی ام اس های مختلف به صورت کد و فایل

فایل های htaccess.

فایل های htaccess. برای سی ام اس های مختلف

htaccess. نام فایلی است که برای هر سیستم مدیریت محتوایی وجود دارد ماقبلا در وبلاگ هاستینجا نحوه پیدا کردن و نمایان شدن فایل htaccess. را آموزش داده ایم که شما برای این کار باید از تنظیمات تیگ نمایش فایل های ریشه ای را بزنید تا بتوانید به این فایل مهم دسترسی پیدا کنید با استفاده از htaccess. خیلی کارها میتوان انجام داد که در پست های قبلی وبلاگ هاستینجا برای شما عیزیزان کد های کاربردی خوبی را معرفی کردیم که استفاده از ابن کد ها میتواند به شما کمک کند. امروز قصد داریم در این پست کد اصلی htaccess. سیستم های مدیریت محتوای مختلف را برای شما قرار دهیم در ادامه همراه  هاستینجا باشید.

البته خلی از سیستم های مدیریت مختوا مثل وردپرس در صورت پاک کردن فایل اصلی htaccess. سیستم مجدد این فایل را ایجاد میکند لطفا قبل تغییرات در htaccess.

از فایل htaccess. قبلی خود بکاب بگیرید یا موقت اسمش را در سی پنل تغییر دهید.

فایل های htaccess. برای سی ام اس های مختلف

فایل های htaccess. برای سی ام اس

کد htaccess. مخصوص وردپرس :

فایل های htaccess.

کد htaccess. مخوص سایت های جوملا:

فایل های htaccess.

دانلود فایل htaccess مخصوص مدیریت محتوای دروپال 

فایل های htaccess.

کد htaccess. مخصوص مدیریت محتوای opencart:

فایل های htaccess.

کد htaccess. مخصوص مدیریت محتوای prestashop:

بهتتر است قبل استفاده از این فایل های قرار داده شده ابتدا از فایل قبلی خود پشتبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی اشکال را برطرف کنید لطفا این توصیه را جدی بگیرید.همچنین شما میتوانید برای امنیت بیشتر این کد ها و تغییرات اضافی پست های قبلی هاستینجا در این موضوع را بخوانید که قابلیت ها و امکانات بسیار ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا کمک کند امنیت سایت خود را بالا ببرید. میتوانید از هاست های ویژه هاستینجا برای سی ام س های مختلف استفاده کنید

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.