روش هایی برای محدود کردن بخش بایگانی در وردپرس

ممکن است شما مدیر یک وبسایت باشید و برای سایت خود از مطالب آرشیو های ماهانه قرار داده باشید. اگر این عمل به صورت طولانی و برای سالها تکرار شود در بایگانی لیست بلندی ایجاد میشود. و ما به دونبال راه حلی برای کوتاه کردن و محدود کردن آن هستم. در این آموزش روش هایی برای محدود کردن بخش بایگانی در وردپرس قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

در ادامه روش های محدود کردن بخش بایگانی را بررسی میکنیم :

 

روش محدود کردن به کمک کدهای php

برای استفاده از این روش کافیست کد زیر را درون فایل function.php قرار دهید. توجه داشته باشید که قبل از هرگونه تغییر در این فایل یک نسخه پشتیبانی از آن تهیه کنید.

 

سپس به قسمت ابزارک ها رفته و کد زیر را دورن ابزارک متنی قرار دهید و سپس ذخیره کنید.

 

استفاده از افزونه Collapsing Archive

ابتدا افزونه را از سایت رسمی وردپرس دریافت کرده و پس از نصب آنرا فعال سازی کنید. سپس به بخش ابزارک ها رفته و ابزارک مربوط به افزونه را به هر بخشی که مورد نظر دارید انتقال دهید. حال میتوانید به تنظیمات افزونه رفته و به راحتی بخش بایگانی را محدود کنید.

 

جایگزین کردن آرشیو پیش فرض با آرشیو فشرده با استفاده از افزونه compact Archives

ابتدا افزونه را از سایت رسمی وردپرس دریافت کرده و پس از نصب آن را فعال سازی کنید. سپس به بخش ابزارک ها رفته و ابزارک مربوط به افزونه را به بخش مورد نظر خود انتقال دهید.حال میتوانید با انتخاب استایل های درون افزونه آرشیو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.