روش هایی برای دریافت CTRهای بالا از گوگل در وردپرس

ممکن است شما درون سایت خود محتوای با ارزشی قرار داده باشید ولی با این حال بازدیدهای شما پایین باشد و برای حل این مشکل  علاوه بر تنظیم مناسب سئو با استفاده از افزونه های مربوط به سئو روش های دیگری برای دریافت CTRهای بالاتر و جلب توجه موتور جستجو نیاز است. در این آموزش روشهایی برای دریافت CTRهای بالا از گوگل قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

استفاده از URL های کوتاه

طبق مشاهدات لینک های کوتاه تر معمولا کاربران بیشتری را نسبت به لینک های طولانی جذب میکند و این کار در وردپرس برای هرمطلبی که قرار میدهید امکان پذیر است.

 

استفاده از ستاره کردن محتوا

با استفاده از این قابلیت میتوانید رتبه و ستاره های خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهید. برای اینکار میتوانید از افزونه های متعددی در این زمینه استفاده کنید و مطالب سایت خود را ستاره دار کنید تا کاربران بیشتری جذب شوند.

 

بهبود سرعت سایت

بهبود سرعت و عملکرد سایت یکی از مهم ترین شاخص های بالا بردن رضایت کاربران و جذب آنها و کسب CTRهای بالاتر در وردپرس میباشد و به روش های مختلفی میتوان ترافیک سایت را بهبود داد. شما میتوانید پس از بررسی سرعت فعلی سایت خود از روش های مختلفی برای بهبود و پیشرفت آن استفاده کنید.

 

حذف تاریخ انتشار

یکی از روش های بالا بردن CTR حذف تاریخ انتشار مطالب میباشد. کاربران ممکن است با دیدن تاریخ مطالب از بازدید مطالب قدیمی خودداری کنند که این باعث کاهش بازدید خواهد شد به همین دلیل بهتر است تاریخ انتشار مطالب را حذف کنید برای اینکار میتوانید در کدهای پوسته تمامی تاریخ ها را حذف کنید و یا از افزونه های وردپرس استفاده کنید.

 

قرار دادن تاریخ های بازبینی

درصورتی که به دلیل شرایط سایت نمیتوانید تاریخ انتشار مطالب را حذف کنید بهتر است مطالب را به طور مرتب به روزرسانی کرده و تاریخ جدید را بجای تاریخ انتشار قبلی قرار دهید. توجه داشته باشید که مطالب را حتما در آن تغییراتی اعمال کنید تا گوگل آنها را مشاهده کند.

 

قرار دادن سال در کنار عنوان مطالب

سایت های مختلف به صورت سالانه محتوای جدید و بروزی را برای کاربران قرار میدهند و کاربران نیز برای جستجوی محتوای جدید مطالب مربوط به همان سال را جستجو میکنند. به همین دلیل بهتر است در کنار عنوان مطالب خود سال را نیز قرار دهیم. این کار در بالا بردن CTR نیز تاثیر گذار است.

برای اینکار کد زیر را در فایل functions.php قرار دهید.

پس از آن سال جاری به صورت خودکار در کنار عنوان مطالب قرار میگیرد.

 

استفاده از افزونه Google AMP

با استفاده از این افزونه میتوانید به طور خودکار سایت خود را به عنوان یک صفحه در تلفن های همراه به سرعت اجرا کنید و این کار به جهت بارگذاری سریع در CTR نقش مهمی دارد. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز AMP را پذیرفته و استفاده میکنند. این افزونه را از سایت رسمی وردپرس دریافت کرده و استفاده کنید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.