خطاهای وردپرس بخش دوم

قصد داریم تا در چند پست به برسی خطا های رایج وردپرس بپردازیم تا بتوانیم با جمع بندی کلی از این خطا ها مشکل شما عزیزان را برطرف کنیم خطا ها دارای عوامل مختلفی هستند باری مثال گاهی اوقات نصب دو افزونه که بیا هم تداخل دارند باعث ایجاد مشکل برای وردپرس شما خواهد شد و یا نصب یک قالب مخرب میتواند مشکلات زیادی را برای سایت شما ایجاد کند امروز سعی داریم تا با این آموزش ها مشکلات شمارا حل کنیم با هاستینجا همراه باشید.

 رفع ارور Establishing a Database Connection :

این خطا اشاره دارد به این که اتصال دیتا بیس شما با وردپرس دچار مشکل شده است و نیاز است برای برقراری ارتباط کانفیگ انجام داده را مجدد برسی کنید برای رفع مشکل بهتراست مجدد فایل wp-config.php را از طریق سی پنل چک کنید.

 

ارور صفحه سفید وردپرس :

یکی از بد ترین ارورو ها برای کاربران تازه کار وردپرس صفحه سفید می باشد زیرا در این نوع ارور کاربر هیچ پیامی را دریافت نمیکند. این صفحه ممکن است به دلیل نصب افزونه هاو قالب های مشکل دار ایجاد شود برایرفع این مشکل کافی است تا وارد سی پنل شوید و از پوشیه افزونه ها فایل های افزونه هارا پاک کنید اگر مشکل حل نشد فایل قالب را حذف کنید.

 

رفع ارور Are You Sure You Want to Do This:

کاربران ممکن است که با این ارور در محیط ادمین مواجه شوند. مهم ترین دلیل این ارور میتواند یک افزونه یا قالب باشد که به درستی کار نمی کند. برای رفع این خطا میتوانید به نوبت افزونه ها و قالب ها را غیر فعال نمایید، اگر این مشکل رفع شد باید بدانید که مشکل از آخرین افزونه یا قالبی است که آن را غیر فعال نموده اید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.