خطاهای وردپرس بخش اول

قصد داریم تا در چند پست به برسی خطا های رایج وردپرس بپردازیم تا بتوانیم با جمع بندی کلی از این خطا ها مشکل شما عزیزان را برطرف کنیم خطا ها دارای عوامل مختلفی هستند باری مثال گاهی اوقات نصب دو افزونه که بیا هم تداخل دارند باعث ایجاد مشکل برای وردپرس شما خواهد شد و یا نصب یک قالب مخرب میتواند مشکلات زیادی را برای سایت شما ایجاد کند امروز سعی داریم تا با این آموزش ها مشکلات شمارا حل کنیم با هاستینجا همراه باشید.

ارور Internal Server Error :

یکی از رایج ترین و دلهره آور ترین ارور هاInternal Server Errorیا ۵۰۰ internal server error می باشد که به طور کلی دسترسی به سایت را خارج میکند این ارور میتواند دلیل های مختلفی داشته باشد اما یکی از دلیل های آن میتوان نصب افزونه مشکل ساز باشد این صفحه وقتی نمایان میشود که سرور نتواند تشخصی دهد مشکل از کدام نقطه است بعضی اوقات نصب قالب های مشکل دار میتواند باعث بروز چنین مشکلاتی شود اگر این اتفاق برای شما افتاد وارد سی پنل شوید و سپس فایل htaccess.  را چک کنید میتوانید آن را پاک کنید و سپس قالب اصلاح شده را جایگزین کنید اگر مشکل شما حل نشد از مراحل بعدی استفاده کنید

مشکل بعدی میتواند از محدودیت memory شما باشد میتوانید آن را از طریق MultiPHP INI Editor افزایش دهید

ارور Syntax Error:

علت اصلی این ارور میتواند استفاده از کد های اشتباه در فایل های وردپرس باشد متن این ارور :

Parse error- syntax error, unexpected $end in /public_html/site1/wp-content/themes/my-theme/functions.php on line 278

مشکل خطای بالا دایرکتوری “/public_html/site1/wp-content/themes/my-theme/functions.php” است و در خط ۲۷۸ قرار دارد. باید خط مورد نظر را چک نمایید و ببینید که چیزی را از قلم ننداخته اید و یا چیزی را اضافه به کار برده اید.

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.