افزودن آیکون به منوی وردپرس

افزودن آیکون به منوی وردپرس

افزودن آیکون به منوی وردپرس

امروز در هاستینجا قصد داریم تا با آموزشی به شما یاد دهیم چگونه میتوان به منوی وردپرس آیکون اضافه کنیم. اینجام این کار کمک میکند تا شما سایتی زیبا و پویا تر داشته باشید انجام این کار به لطف وردپرس بسیار ساده بوده و نیازی ندارد که شما حتما کد نویسی بلد باشید به آسانی با نصب یک افزونه و زدن چند کلیک میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید فقط دقت داشته باشید برای تصاویر آیکون ها از تصاویر بهینه و بسیار کم حجم استفاده کنید که به سرعت سایت و سئوی آن آسیبی نرسد. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

آموزش استفاده از افزونه :

ابتدا این افزونه را از اینجا ویا از مخزن وردپرس دانلود کنید. بعد از دانلود و فعال کردنبه دنبال منو و تنظیمات خاصی نباشید حالا کافیه به قسمت نمایش و سپس فهرست ها مراجعه کنید خواهید دید که برای قرار دادن منوی جدید امکان قرار دادن آیکون نیز اضافه شده است مانند تصویر زیر :

افزودن آیکون به منوی وردپرس

افزودن آیکون به منوی وردپرس

Menu image: در این قسمت میتوانید تصویر آیکون مورد نظر خود را قرار دهید توجه داشته باشید که بهتره تصاویر خود را به صورت svg اپلود کنید زیرا با حفظ کیفیت حجم بسیار کمی دارند که برای لود سایت شما مشکلی ایجاد نمیکنند.

Image on hover: این گزینه به شما کمک میکند تا تصویر دیگری برای ایکون خود قرار دهید تا وقتی کاربر موس را بر روی آن میبرد تغییر کند

Image size: حالا در این بخش میتوانید سایز مورد نظر نمایش آیکون را انتخاب کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.