اطلاعیه انتقال سرور

servers

اطلاعیه انتقال سرور

با درود خدمت تمامی همراهان همیشگی هاستینجا

با توجه مشکلات پیش آمده اخیر از سمت دیتاسنتر فعلی و قطعی های مکرر که باعث ایجاد نارضایتی برای شما و تیم مدیریت و پشتیبانی شده است و همچنین اهمیت بسیار بالای کیفیت سرویس های هاستینجا بر آن شدیم تا سرور خود را به دیتاسنتر دیگری منتقل نماییم تا علاوه بر منابع مناسب تر از کیفیت اینترنت بهتری بهره ببریم تا مجددا موجب رضایت شما همراهان گرامی را فراهم کنیم.

توجه داشته باشید در این انتقال خاموشی و یا قطعی سرویس نخواهیم داشت و جهت سهولت و رفاه حال شما سرور جدیدی در دیتاسنتر مخابرات آماده شده است که شما میتوانید از همین لحظه اطلاعات خود را به سرور جدید منتقل کنید و تنظیمات خود را بر روی آن انجام دهید و تنها با تغییر نیم سرور دامنه خود از سرور جدید استفاده کنید.

اطلاعیه انتقال سرور

تمامی کاربران میتوانند با اتصال به سرور جدید به آدرس https://ir-hs02.hostinja.com:2083 متصل و با مشخصات سرور فعلی وارد شوید و نسبت به انتقال اطلاعات اقدام کنید. همچنین سرویس هایی که حجم بالایی دارند میتوانند با ارسال تیکت درخواست انتقال خود را ثبت نمایند.

 

همچنین شمام میتوانید برای استفاده از سرور جدید نیم سرور های زیر را بر روی دامنه خود ست کنید تا بدون مشکل به سرور جدید منتقل شوید توجه داشته باشید بزودی تمامی نیم سرور های هاستینجا به سرور جدید تغییر IP داده خواهد شد

 

ns3.hostingdns.net

ns4.hostingdns.net

 

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.