آموزش نمایش نظرات مشتریان با Easy Testimonials در وردپرس

ممکن است شما مدیر یک سایت فروشگاهی باشید و محصولات زیادی برای ارائه به مشتریان داشته باشید. برای بالا بردن رضایت مشتریان شما نیاز دارید با آنها به صورت مستقیم نظرات آنها را مشاهده کنید و از آنها برای بهبود و پیشرفت کار خود استفاده کنید و مشتریان نیز متوجه میشوند که مدیر فروشگاه به نظریات مشتریان اهمیت میدهد. در این آموزش طریقه نمایش نظرات مشتریان با Easy Testimonials را قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

در ادامه به کمک افزونه Easy Testimonials صفحه نظرات مشتریان را در وردپرس ایجاد میکنیم.

 

ابتدا افزونه را از سایت رسمی وردپرس دریافت کرده و پس از نصب آنرا فعال سازی میکنیم. پس از نصب و فعال سازی در بخش پیشخوان های وردپرس دو گزینه جدید ایجاد میشود با عنوان های Testimonials و Easy Testimonials Settings که به ترتیب اولی مربوط به ثبت دیدگاه ها و نظرات مشتریان و دومی تنظیمات مربوط به نحوه نمایش و پیکربندی افزونه میباشند.

 

تنظیمات پیکربندی دارای قسمت های مختلفی میباشد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

Basic  : شامل تنظیمات مربوط به کش، ریجستری، شورت کدها و کدهای cssو html و …

Display : شامل تنظیمات مربوط به نوع ظمینه، اسلایدشو تصاویر، نحوه نمایش تصاویر، پیوندها و …

Theme : شامل تنظیمات مربوط به تم افزونه

Upgrade : شامل تنظیمات مربوط به ارتقا به نسخه حرفه ای

 

سپس در مرحله بعد به قسمت Testimonials رفته تا نظرات مشتریان را در وردپرس ثبت کنیم.

نظرات گزینش شده را به تزتیب در این قسمت ثبت میکنیم و قسمت های غنوان و متن را به صورت مناسب پر میکنیم و همچنین میتوانیم تصویر شاخصی برای بالا بردن نظر مشتریان قرار دهیم.

در قسمت پایین این بخش نیز مشخصات مربوط به مشتری را همچون نام، ایمیل و .. را وارد میکنیم و در نهایت آن را ثبت میکنیم.

 

در مرحله پایانی باید نظرات مشتریان را در برگه یا نوشته ای جهت نمایش قرار دهیم. برای اینکار به قسمت افزودن برگه و یا افزودن نوشته بروید. در قسمت ویرایش قسمت جدیدی با عنوان testimonial ایجاد شده که میتوانید نوع مشتری را از آن انتخاب کنید. سپس پنجره ای جدید باز میشود که درون آن میتوانیم نظر مشتریانی که در مرحله قبل ثیت کرده ایم را جهت نمایش انتخاب کنیم. در پایان بر روی گزینه Insert Now کلیک کنید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.