آموزش قرار دادن چند نویسنده برای نوشتن مطالب سایت در وردپرس

ممکن است شما مدیر سایتی باشید که در آن تعدادی نویسنده در اختیار داشته باشید و بخواهید در نوشتن یک مطلب از آن ها به صورت گروهی استفاده کنید و نام آنها را در نوشته قرار دهید. این کار با استفاده از افزونه های وردپرس به راحتی قابل انجام میباشد. در این آموزش طریقه قرار دادن چند نویسنده برای نوشتن یک مطلب را قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

افزونه Co-Authors Plus :

این افزونه را دریافت کرده و پس از نصب آن را فعال سازی کنید.

 

سپس به قسمت ویرایش نوشته ای که میخواهید به صورت گروهی ویرایش شود بروید و یا اگر میخواهید نوشته ای جدید به صورت گروهی ایجاد کنید به قسمت ویرایش بروید. در پایین صفحه قسمت جدیدی با عنوان Authors مشاهده میکنید.

 

در این قسمت ابتدا نام نویسنده اصلی و سپس نام نویسندگان جدید را اضافه کنید.

 

البته باید توجه داشته باشید که این افزونه به صورت خودکار چند نویسنده را بر روی سایت نمایش نمیدهد که برای حل این مشکل کد the_author_posts_link() را درون فایل content.php , single.php و یا functions.php قالب سایت خود پیدا کرده و سپس کد زیر را بجای آن قرار دهید.

 

 

همچنین شما میتوانید با استفاده از این افزونه نویسندگان مهمان نیز به سایت خود اضافه کنید.

برای اینکار ابتدا به بخش پیشخوان وردپرس خود رفته و سپس به قسمت کاربران بروید. اگر افزونه را نصب و فعال سازی کرده باشید بخشی جدید با عنوان Guest Authors برای شما ایجاد میشود که با انتخاب گزینه Add New و سپس تکمیل اطلاعات نویسنده ی مهمان میتوانید نویسندگان مهمان را اضافه کنید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.