آموزش رفع خطای Put CSS in the document head

آموزش رفع خطای Put CSS in the document head

آموزش رفع خطای Put CSS in the document head

اگر مطالب این چند روز هاستینجا را دنبال کرده باشید راه کار های رفع ارور سایت  gtmetrix.com را برای شما عزیزان معرفی کردیم در این پست قصد داریم تا یکی دیگر از آموزش های رفع ارور این سایت را برای شما عزیزان بنویسیم تا بتوانید با رفع این ارور ها هم سرعت سایت خود را بالا ببرید و هم از نظر سئو سایت خود را بهینه تر کنید پس پیشنهاد میکنیم حتما آموزش های وبلاگ هاستینجا را مطالعه کنید در این سری از آموزش شما میتوانید خطای Put CSS in the document head را بطرف کنید البته این خطا خیلی رایج نبوده و کمتر سایتی با این خطا برخورد میکند. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

این ارور زمانی اتفاق میافتد که شما فایل های استایل یا css را در جایی به غیر از  Head فراخوانی کرده باشید برای حل این مشکل کافییست فایل را داخل تگ Head قرار دهید به عنوان مثال میتوانید کد زیر را مشاهده کنید.

به همین راحتی شما میتوانید این ارور را برطرف کنید ما ارور های رایج سایت gtmetrix.com را در وبلاگ هاستینجا منتشر کردیم که میتوانید در پست ها قبلی مطالعه کنید به راحتی میتوانید با خواندن این مطالب سرعت سایت خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.