آموزش جلوگیری از قرار دادن مطالب تکراری در وردپرس

ممکن است شما مدیر یک سایت باشید و به هر دلیلی از جمله فراموش کردن مطالب قبلی و یا داشتن چند نویسنده در قرار دادن مطالب اتفاق بیافتد که یک مطلب را به صورت تکراری بنویسید که این کار باعث مشکل در سئو سایت میشود. از این رو باید دنبال را حلی گشت تا مانع از قرار دادن مطالب تکراری در سایت شود. در این آموزش طریقه جلوگیری از قرار دادن مطالب تکراری در وردپرس را قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

وقتی روبات های گوگل مطالب تکراری را پیدا میکنند مطلبی که زودتر از بقیه قرار گرفته شده است را نمایش میدهد و دیگر مطالب تکراری را مخفی کرده و نمایش نمیدهد. به همین دلیل تکراری بودن مطالب برای سئو سایت مشکل ساز میباشد با این حال با وجود دلایلی که به آن اشاره کرده بودیم جلوگیری از قرار دادن مطالب تکراری کمی دشوار میباشد به همین دلیل وردپرس افزونه ای برای حل این مشکل برای کاربران خود قرار داده است که میتوان به کمک آن از قرار دادن مطالب تکرار جلوگیری کرد.

 

افزونه Duplicate Title Validate :
این افزونه بعد از قرار دادن مطالب عنوان آن ها را درون خود ذخیره کرده و با شناسایی کردن عنوان های تکراری و یکسان به نویسنده اخطار میدهد که این عنوان استفاده شده تکراری میباشد.

 

برای استفاده از آن ابتدا افزونه را از سایت رسمی وردپرس دانلود کرده و پس از نصب کردن آن را فعال سازی کنید.

 

پس از نصب و فعال سازی شما میتوانید کادر مربوط به این افزونه را در قسمت بالای کادر عنوان در ویرایشگر وردپرس مشاهده کنید.

 

حال شما میتوانید از تکراری یا منحصر به فرد بودن مطالب آگاه شوید.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.