آموزش استفاده از افزونه پشتیبانی آنلاین وردپرس

ممکن است شما هم با بحث تجارت الکترونیک آشنا باشید و بدانید که مهمترین دقدقه ی تجارت الکترونیک مشتری مداری میباشد وردپرس نیز در این زمینه تلاشهای زیادی کره است. یکی از برنامه های وردپرس در این زمینه پشتیبانی آنلاین میباشد که برای آن افزونه های زیادی در اختیار مدیران و وبمسترها قرار دارد. در این آموزش طریقه استفاده از یکی از این افزونه ها را برای پشتیبانی آنلاین وردپرس قرار داده ایم. در ادامه با هاستینجا همراه باشید.

 

این افزونه ها برای پشتیبانی به کاربران کمک زیادی کرده تا به صورت آنلاین با مدیران ارتباط داشته باشند. در ادامه به معرفی یکی از این افزونه های میپردازیم.

 

افزونه Retain Live Chat :

این افزونه با ویژگی های فراوانی که دارد به ایجاد یک ارتباط ساده بین مدیران سایت و کاربران کمک میکند و مدیران میتوانند به راحتی پاسگوی سوالات و مشکلات کاربران باشند. این افزونه معمولا در گوشه ای از قالب قرار میگیرد در ادامه برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از قابلیت ارائه مشخصات کاربران و آخرین فعالیت های کاربر در سیستم و پاسخ های ذخیره شده به پشتیبانی آنلاین سریع تر کمک میکند ، ارسال پیام به شیوه های مختلف از جمله مکالمه به صورت فردی و یا گوهی با کاربران ، مشاهده اطلاعات و نمودار های مربوط به کارایی تیم پشتیبانی ، امکان برقراری ارتباط خودکار با کاربران ، امکان ارائه اصلاعات عددی از وضعیت سیستم و دیگر ویژگی های آن.

 

آموزش استفاده از افزونه Retain Live Chat :
ابتدا افزونه را از سایت رسمی وردپرس دانلود و پس از نصب فعال سازی کنید.

 

سپس برای استفاده از این افزونه ابتدا باید به سایت اصلی آن که در زیر قرار داده ایم رفته و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید.
Retain Live Chat

 

پس از ایجاد حساب کاربری میتوانید وارد پنل مدیریتی این افزونه شوید.

 

این پنل مدیریتی محیطی برای برقراری ارتباط با کاربران و پشتیبانی آنلاین میباشد.

 

از دیگر امکانات این محیط امکان مدیریت گروه ها مدیریت یوزرها ساخت پیام خوش آمد گویی و … میباشد.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم فروش آماده ارائه پیشنهاد و پاسخگویی به سوالات شماست.